Pôžičky bez doloženia príjmu

Pôžičky bez doloženia príjmu je jeden z produktov pre klientov, ktorí nechcú zbytočne chodiť za zamestnávateľom a nechať si overovať príjmy zo zamestnania alebo na druhú stranu pre skupinu ľudí, ktorí majú malý príjem, nezamestnaných, ženy na materskej dovolenke alebo študentmi.

Väčšina bánk jednoducho pôžičky bez potvrdenia o príjme novým klientom zamieta. Získať rýchlu pôžičku bez overenia príjmu banky ponúkajú prevereným a stálym klientom s dobrou platobnou históriou. V tomto prípade je možné získať klasickú bankovú pôžičku, bez toho, aby klient musel preukazovať príjmy.

Teraz sa zameriame na väčšiu skupinu klientov, ktorí riešia práve situáciu pôžičky, kedy na základe ich skutočného príjmu by pôžičku nedostali. V tomto prípade prichádzajú na rad nebankovej inštitúcie. Výhodou je získanie pôžičky bez potvrdenia príjmu, avšak za vyššiu cenu úrokov a ďalších poplatkov.

Ak ste v skupine, ktorá nie je práve v ideálnej finančnej situácii, mali by ste naozaj zvážiť, na čo pôžičku potrebujete a či budete schopní splácať svoje záväzky. Tieto nebankové pôžičky sa dajú využiť na prechodnú dobu a ich výška by nemala dosahovať extrémnych súm, ktoré by Vás mohli dostať do veľkých problémov.

Táto forma pôžičky môže napríklad vykrývať krátku dobu, kedy rodina nemá na základné potreby. Jednoduchým príkladom môže byť vodič z povolania, ktorý jazdí za minimálnu mzdu a väčšie podstatnú zložku mzdy tvorí tzv diéty. Vodič ochorie, nie je komerčne pripoistenie a navyše má manželku na materskej dovolenke. Rozpočet rodiny je veľmi napäl a pomaly neostáva na základné potreby od jedla po zaplatení nájmu atď Keďže vodič berie peniaze od zamestnávateľa v hotovosti a papierový príjem sa pohybuje k sume, kedy banka po vyhodnotení situácie pravdepodobne pôžičku zamietne, nezostáva nič iné ako navštíviť nebankového finančného poradca a riešiť situáciu. V našom modelovom prípade ochorie vodič krátkodobo napr angínou, takže do práce nastúpi do 14 dní, pôžičkou vykryje dni, kedy bol práce neschopný a po nástupe do práce môže začať splácať pôžičku na základe splátkového kalendára. Pri týchto situáciách je naozaj vhodné obmedziť výdavky na minimum a riešiť základné potreby.

Kde možno dojednať pôžičky bez potvrdenia o príjme

Ak máte dobrú platobnú históriu u svojej banky a riešite napríklad nákup spotrebnej elektroniky, nie je nič jednoduchšie ako zájsť do Vašej banky popr. využiť systém internetového bankovníctva.

Ak nemáte stály vyšší príjem a nedopadla Vám banková pôžička alebo ste sa dostali v minulosti do registra dlžníkov, musíte využiť nebankových pôžičiek. Tie je možné dojednať v akomkoľvek väčšom meste alebo online na internete.

Ak budete dojednávať pôžičku bez preukazovania príjmu online, sú dve možnosti: v prvom prípade dostanete pôžičku ihneď od 24 hodín na Váš účet, avšak v tomto prípade sa jedná o požičanej menšie čiastky. V druhom prípade vyplníte formulár, na základe ktorého Vás bude kontaktovať úverový poradca a bude pravdepodobne trvať na osobnej schôdzke.

Pred uzatvorením pôžičky si dobre preverte spoločnosť, ktorá Vám poskytuje pôžičku a hlavne pred podpisom samotnej pôžičky alebo úveru si dôkladne prečítajte podmienky.

žiadosť o pôžičku online

Rýchla pôžička
Pôžička alebo úver je v dnešnej dobe možnosť, ako sa čo najrýchlejšie dostať k peniazom, za ktoré si môžete kúpiť čokoľvek. Výška pôžičky, splátkový kalendár, úroky a ďalšie poplatky sú uvedené pred uzatvorením pôžičky.

Pôžičky bez registra
Mohlo sa stať, že ste sa dostali omylom do registra dlžníkov, čo má za následok horší prístup k pôžičkám a úverom od Bank. Finančné inštitúcie ponúkajú špeciálne produkty, kde nenahlížejí do registra úvěrovaných.

Pôžičky ihneď
Potrebujete rýchlu pôžičku ? Alebo hľadáte možnosť ako rýchlo konsolidovať Vaše úvery. Finančné inštitúcie ponúkajú pôžičky, ktoré máte v prípade kladné vybavenie žiadosti v hotovosti ešte priamo v deň žiadosti o pôžičku.

Pôžičky bez doloženia príjmu
Potrebujte si niečo zaobstarať do domácnosti a nechce sa Vám dlho sporiť ? Navyše nechce, predlžovať overovanie príjmov od zamestnávateľa. Presne pre Vás sú určené produkty, ktorým sú pôžičky bez doloženia o príjmoch.

Pôžičky pre dôchodcov
Radi by ste zaobstarali niečo pekného pre Vaše vnúčatá, ale nedostáva sa Vám rýchlo finančných prostriedkov ? Na finančnom trhu je niekoľko spoločností, ktoré poskytujú pôžičky pre starobný aj invalidný dôchodca.

Hotovostné pôžičky
Pôžička v hotovosti je riešením pre tých, čo nemajú alebo nevyužívajú bankový účet. Táto forma úverov je poskytovaná veľkým počtom finančných sprostredkovateľov. Splátkový kalendár je dohodnutý pred uzavretím zmluvy o pôžičke.

Pôžičky pre ženy na MD
Pre matky samoživiteľky, prípadne matky, kde nie sú vyplácané alimenty, je občas zložitejšie ustáť finančnú záťaž. Môže nastať situácia, kedy žena na MD potrebuje nutne peniaze, pre túto možnosť sa ponúka žiadosť o pôžičku.

Pôžičky pre nezamestnaných
Prepustili Vás zo zamestnania a potrebujete náhle finančné prostriedky ? Dohodnite si pôžičku bez dokladovania príjmu. Pred uzatvorením pôžičky zvážte, či budete schopní pôžičku riadne splácať. Splátky si určujete sami.