Hotovostná pôžička

Iste ste sa aj Vy niekedy v minulosti alebo koniec koncov v tejto chvíli nachádzali v situácii, kedy ste neodkladne potrebovali určitú výšku hotovosti, nech bolo alebo je dôvodom čokoľvek. Vzhľadom na možnosti v tejto krajine, môžete kúpiť takzvanú hotovostnú pôžičku v podstate vo všetkých finančných inštitúciách (banka), ktoré sa na území tejto krajiny nachádzajú. Avšak, skôr než sa rozhodnete pre konkrétnu inštitúciu, zistite si patričné informácie týkajúce sa napríklad úrokových sadzieb jednotlivých inštitúcií.

Kde získať hotovostnú pôžičku

Hotovostná pôžička je v dnešnej dobe ponúkaná na oboch frontoch. Jednak hotovostné pôžičky ponúka bankový sektor (banky) a zároveň svoje služby občanom tejto republiky ponúka aj nebankový sektor. Pre občanov tejto krajiny je najrýchlejší voľbou týkajúce sa hotovostné pôžičky nebankový sektor, u ktorého sa dá povedať, že pôžička je vybavená takmer okamžite.

Preto, aby Vaša žiadosť o hotovostné pôžičku bola vybavená okamžite a bez najmenších komplikácií, budete potrebovať k vybaveniu dva doklady totožnosti. Prvým dokladom bude osobný doklad a druhým dokladom totožnosti môže poslúžiť napríklad vodičský preukaz, rodný list alebo pas. Neoddeliteľnou súčasťou dokladov totožnosti je tiež výpis z účtu alebo potvrdenie o príjmoch.

O pôžičku v hotovosti možno žiadať z pohodlia domova, iba Vám stačí pripojenie k internetu. Samotná žiadosť zaberie pár minút na vyplnenie krátkeho formulára, po odoslaní sa Vám ozve odborný pracovník, ktorý s Vami prejedná ďalšie možnosti. Ďalšia možnosť je navštíviť v mieste Vášho bydliska kancelária finančného poradcu, finančné centrum alebo priamo obchodného zástupcu nebankového sektora. Hotovostné pôžička je vybavená rýchlo u väčšiny inštitúcií do 24 hodín.

Výhody hotovostné pôžičky

Hotovostné pôžičky majú tak ako iné formy bankových či nebankových služieb svoje plusy aj mínusy. Medzi výhody hotovostných pôžičiek môžeme započítať niekoľko zásadných bodov. Pôžička je poskytnutá v hotovosti, vybavenie pôžičky je veľmi rýchle, nie je potrebné udávať dôvody, pôžičku možno zariadiť bez ručiteľa.

Nevýhody hotovostné pôžičky

Nevýhodou hotovostných pôžičiek je vyššia úroková sadzba, ktorá sa k samotnej pôžičke nekompromisne viaže. Samozrejme existujú aj ďalšie spôsoby, ktorými možno získať potrebnú finančnú výške. Avšak, hotovostná pôžička je tým najjednoduchším riešením aj napriek vyššie spomínanú nevýhodu vyššie úrokové sadzby.

žiadosť o pôžičku online

Rýchla pôžička
Pôžička alebo úver je v dnešnej dobe možnosť, ako sa čo najrýchlejšie dostať k peniazom, za ktoré si môžete kúpiť čokoľvek. Výška pôžičky, splátkový kalendár, úroky a ďalšie poplatky sú uvedené pred uzatvorením pôžičky.

Pôžičky bez registra
Mohlo sa stať, že ste sa dostali omylom do registra dlžníkov, čo má za následok horší prístup k pôžičkám a úverom od Bank. Finančné inštitúcie ponúkajú špeciálne produkty, kde nenahlížejí do registra úvěrovaných.

Pôžičky ihneď
Potrebujete rýchlu pôžičku ? Alebo hľadáte možnosť ako rýchlo konsolidovať Vaše úvery. Finančné inštitúcie ponúkajú pôžičky, ktoré máte v prípade kladné vybavenie žiadosti v hotovosti ešte priamo v deň žiadosti o pôžičku.

Pôžičky bez doloženia príjmu
Potrebujte si niečo zaobstarať do domácnosti a nechce sa Vám dlho sporiť ? Navyše nechce, predlžovať overovanie príjmov od zamestnávateľa. Presne pre Vás sú určené produkty, ktorým sú pôžičky bez doloženia o príjmoch.

Pôžičky pre dôchodcov
Radi by ste zaobstarali niečo pekného pre Vaše vnúčatá, ale nedostáva sa Vám rýchlo finančných prostriedkov ? Na finančnom trhu je niekoľko spoločností, ktoré poskytujú pôžičky pre starobný aj invalidný dôchodca.

Hotovostné pôžičky
Pôžička v hotovosti je riešením pre tých, čo nemajú alebo nevyužívajú bankový účet. Táto forma úverov je poskytovaná veľkým počtom finančných sprostredkovateľov. Splátkový kalendár je dohodnutý pred uzavretím zmluvy o pôžičke.

Pôžičky pre ženy na MD
Pre matky samoživiteľky, prípadne matky, kde nie sú vyplácané alimenty, je občas zložitejšie ustáť finančnú záťaž. Môže nastať situácia, kedy žena na MD potrebuje nutne peniaze, pre túto možnosť sa ponúka žiadosť o pôžičku.

Pôžičky pre nezamestnaných
Prepustili Vás zo zamestnania a potrebujete náhle finančné prostriedky ? Dohodnite si pôžičku bez dokladovania príjmu. Pred uzatvorením pôžičky zvážte, či budete schopní pôžičku riadne splácať. Splátky si určujete sami.